Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

"Gayrimenkule yatırım yapanlar zarar etmeyecek"

"Ev sahibi olmak için en uygun zaman" diyen Agency Gayrimenkul’ün kurucularından Yasin Tatlıdil, “Ev satın almak isteyenler zaman kaybetmeden harekete geçmeli" dedi.

Gayrimenkul sektöründe hareketli bir süreç yaşandığını söyleyen Agency Gayrimenkul’ün kurucu ortaklarından Yasin Tatlıdil, konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yol gösterdi. Tatlıdil, “Türkiye’de özellikle geçtiğimiz yıl çok önemli projeler hayata geçirildi. Aynı zamanda geri sayımda olan projeler de var. Özellikle yabancı yatırımcılar ülkemizdeki bu projeleri yakından takip ediyor ve son dönemde yatırıma yönelmiş durumda” dedi.

"Gayrimenkulün uzun dönemde ne kadar kâr yaptığı ortada"

Yatırım yapmak isteyenler için gayrimenkul sektörünü öneren Tatlıdil, “Gayrimenkul sahibi olmak hem insanı güvende hissettiriyor hem de karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Döviz ve altına da yatırım yapanlar var ancak gayrimenkulün uzun dönemde ne kadar kâr yaptığı ortada. Bugün piyasayı da incelediğimizde gerek dövizin durumu gerekse emlak piyasasının bulunduğu noktada gayrimenkul yatırımı için doğru zaman olduğunu söyleyebiliriz. Piyasa şu anda bizi yatırıma yönlendiriyor” ifadesini kullandı.

"Mevcut ortamda yatırımcıların zarar etmesi söz konusu değil"

Misafirlerine konfor ve rahatlık sunan yeni evleri Türk insanının çok beğendiğini belirten Tatlıdil, “Ev satın almak isteyenler zaman kaybetmeden harekete geçmeli diye düşünüyorum. Yeni projelerdeki evler, rahatlık ile konforla birlikte yatırımın geri dönüşünü de sağlıyor. Yatırımcıların mevcut ortamda zarar etmesi söz konusu değil” diye konuştu.