Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gaziantep Sapphire'de 4+1 lüks daireler 900 bin TL'den başlıyor

Gaziantep İbrahimli mevkiinde Sevinçler Yapı tarafından hayata kazandırılan Sapphire Gaziantep projesinde 4+1 daireler 900 bin TL’den başlıyor.

Sevinçler Yapı tarafından Gaziantep İbrahimli mevkiinde hayata kazandırılan Sapphire Gaziantep 3 blok şeklinde yükseliyor. Projede 3 farklı tipte tasarlanmış daireye yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 230 metrekare, 260 metrekare ve 300 metrekare aralıklarda tasarlandı.

Zengin sosyal donatıları, modern mimarisi ve merkezi konumu ile dikkat çeken projede yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 900 bin TL’den başlayıp 1 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Gaziantep’in siluetinde yepyeni ve modern yapısıyla dikkat çekecek projeden konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sağlanıyor. Yüzde 30 peşinat ile konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise 24 ay vade farksız taksitlerle ödenebiliyor.

17 katlı 3 blok şeklinde tasarlanan proje modern mimarisi ile adeta göz dolduruyor. 3 blok şeklinde tasarlanan Sapphire Gaziantep’te yer alan dairelerin tamamı 3 farklı büyüklükte tasarlanmış 4+1 dairelerden oluşuyor.

Projeyi oluşturan blokların her birinde farklı boyut bulunuyor. Sapphire Gaziantep projesi Sevinçler İnşaat tarafından hayata kazandırılıyor. Zengin sosyal donatıları ile hayata kazandırılan projenin içinde konut sakinlerine çeşitli aktivite alanları sunuluyor.

Sosyal olanakları arasında hamam, sauna, buhar odası, otopark alanları, yüzme havuzu, fitness gibi imkanlar sunuluyor. Sadece barınma alanı değil sosyal bir yaşam alanı sunulan projede yer alan lüks donatılar keyifli ve verimli bir yaşam sürmek isteyen alıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Park sorunu yaşanmasına olanak tanımayan geniş otopark alanları ile de dikkat çeken projede anahtar teslimlerinin Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Sevinçler Yapı’nın Gaziantep İbrahimli mevkiinde sektöre kazandırdığı Sapphire Gaziantep projesinin yüzde 15 oranında prim sağlayacağı tahmin ediliyor.

Projede yer alan 3 farklı tipte tasarlanmış dairelerin fiyatları ise 900 bin TL’den başlayıp 1 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Sosyal donatıları ile alıcıyı cezbeden projede,

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Sauna

  • Türk hamamı

  • Fitness merkezi

  • Kameralı güvenlik sistemleri

  • Kapalı otopark gibi imkanlar bulunuyor.