Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Gebze Emlak Konutları’nda 371 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 5 peşinat avantajı!

Emlak Konut GYO tarafından Gebze’de sektöre kazandırılan Gebze Emlak Konutları projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Türkiye genelinde farklı şehirlerde ve merkezi noktalarda Emlak Konut GYO tarafından sektöre kazandırılan 5 projede çok özel fırsatlar sunuluyor. Bunlardan biri de Gebze Emlak Konutları projesi…

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım ortaklığı (GYO) tarafından aralarında İstanbul ve Ankara gibi mega kentlerin de yer aldığı 5 farklı ilde hayata kazandırılan büyük ve prestijli konut projelerinde çok özel avantajlarla daire sahibi olma imkânı sunuluyor. Emlak Konut GYO tarafından Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşama kazandırılan Gebze Emlak Konutları projesinde de çok özel imkanlarla konut sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Cazip fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile hem karlı yatırımın hem de keyifli bir yaşam deneyiminin kapılarını aralayan Emlak Konut GYO’nun Gebze Emlak Konutları projesinde tüketiciye birçok farklı zevke ve ihtiyaca hitap edebilecek niteliklerde dizayn edilen 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks kat planında konut seçenekleri sunuluyor.

Uygun fiyatları ve sağlanan ödeme kolaylıkları ile dikkat çeken Gebze Emlak Konutları projesinde yer alan 2+1 kat planındaki daire seçeneklerinin fiyatları ise 371 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan en yüksek bedelli konut ise 789 bin TL olarak açıklandı.

Gebze Emlak Konutları projesinden peşin ödeme ile konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sadece yüzde 5 peşinat ödenerek konut sahibi olunabilen Gebze Emlak Konutları projesinde alıcının şartlarına uyum sağlayabilecek toplam 4 adet ödeme alternatifi yer alıyor.