Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gebze Emlak Konutları’nda 371 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 5 peşinat avantajı!

Emlak Konut GYO tarafından Gebze’de sektöre kazandırılan Gebze Emlak Konutları projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Türkiye genelinde farklı şehirlerde ve merkezi noktalarda Emlak Konut GYO tarafından sektöre kazandırılan 5 projede çok özel fırsatlar sunuluyor. Bunlardan biri de Gebze Emlak Konutları projesi…

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım ortaklığı (GYO) tarafından aralarında İstanbul ve Ankara gibi mega kentlerin de yer aldığı 5 farklı ilde hayata kazandırılan büyük ve prestijli konut projelerinde çok özel avantajlarla daire sahibi olma imkânı sunuluyor. Emlak Konut GYO tarafından Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşama kazandırılan Gebze Emlak Konutları projesinde de çok özel imkanlarla konut sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Cazip fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile hem karlı yatırımın hem de keyifli bir yaşam deneyiminin kapılarını aralayan Emlak Konut GYO’nun Gebze Emlak Konutları projesinde tüketiciye birçok farklı zevke ve ihtiyaca hitap edebilecek niteliklerde dizayn edilen 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks kat planında konut seçenekleri sunuluyor.

Uygun fiyatları ve sağlanan ödeme kolaylıkları ile dikkat çeken Gebze Emlak Konutları projesinde yer alan 2+1 kat planındaki daire seçeneklerinin fiyatları ise 371 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan en yüksek bedelli konut ise 789 bin TL olarak açıklandı.

Gebze Emlak Konutları projesinden peşin ödeme ile konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sadece yüzde 5 peşinat ödenerek konut sahibi olunabilen Gebze Emlak Konutları projesinde alıcının şartlarına uyum sağlayabilecek toplam 4 adet ödeme alternatifi yer alıyor.