Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Geçmişi geleceğe taşıyan proje Cer İstanbul satışa çıktı

Emlak Konut GYO ve Ege Yapı ortaklığında İstanbul'un en köklü semtlerinden Yedikule'de hayata kazandırılan Cer İstanbul'da satışlar resmen başladı.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesi ve gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Ege Yap iş birliğinde hayata kazandırılan Cer İstanbul projesi satışa sunuldu.

Cer Atölyeleri arazisi üzerinde İstanbul’un en köklü sahil semtlerinden Yedikule üzerinde yaşama kazandırılan projede metrekare bazında fiyatlar 11 bin TL ile 22 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 1+1’den 6+1’e kadar konut seçenekleri sunulan karma projede yok yok!
Yedikule Demiryolu Tesisleri’nin bulunduğu ve demiryolu araçlarının bakım onarım faaliyetlerinin yapıldığı Cer Atölyeleri arazisinde yükselen Cer İstanbul’da 125 adet konut ve 25 adet ticari birim yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde konut seçenekleri sunulan proje bugün gerçekleştirilen lansmanın ardından satışa sunuldu. Resmen satışların start aldığı Ege Yapı Cer İstanbul projesi Yedikule semtinde 302 milyon TL’Lik dev bir yatırımla sektöre kazandırılıyor.
10 blok şeklinde tasarlanan Cer İstanbul projesinde metrekare bazında fiyatlar 11 bin TL’den başlangıç gösterip 22 bin TL’ye kadar yükseliyor. Bünyesinde yer alan 5 tane tescilli eserler proje bünyesinde koruma altına alınacak diğer 5 adet tarihi ise yeniden inşa edilerek hayata kazandırılacak.

Cer İstanbul zemin+3 kat şeklinde tasarlamış toplam 10 bloka yer veriliyor. 31 bin metrekare alanı yeşile ayrılan Cer İstanbul projesi toplam 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Merkezi konumu işle de göz dolduran proje;

  • Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’n yanında,

  • Avrasya Tüneli girişine 2 kilometre,

  • D100 Karayolu’na 4 kilometre,

  • Yenikapı metro istasyonuna 3,5 kilometre

  • Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Çok geniş bir yelpazeye yayılan sosyal donatılar sunulan projenin sakinlerine hizmetleri arasında ise fitness salonu, sauna, buhar odaları, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, otopark, restoran, kafe, yürüyüş alanları, spor alanları, bisiklet alanları gibi lüks ayrıcalıklar yer alıyor.

Ege Yapı’nın açıkladığı 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin üçüncü halkası Cer İstanbul’u duyuran Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç, “Cer İstanbul ile birlikte dünyaca ünlü bir otel grubunun üst segment markasını da yakın zamanda İstanbul’a getirmeyi planlıyoruz” ifadesini kullandı.

Resmi satışların start aldığı Cer İstanbul basın toplatışında proje hakkında detaylı bilgiler veren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ise, “Uzun zamandır atıl durumda olan bir eseri yeniden tarihe kazandıracağız. Bu projeyi çok önemsiyorum. Sosyal sorumluluk projesi olarak görüyorum” dedi.