Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

“Gelecek proje isimlerinin Türkçe olmasını istiyoruz”

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, yeni projelerde kullanacak isimlerin de Türkçe olması konusunda hassas davrandıklarını belirtti.

Ceylan İnşaat, geçmişte olduğu gibi hayata geçireceği yeni projelerinde de kullanacağı isimlerin Türkçe olması konusunda hassasiyet göstereceğini açıkladı.

Dinamik ve deneyimli kadrosunu, sağlam finansman kaynaklarıyla birleştirerek Türkiye inşaat sektöründe adından söz ettiren Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Türkiye inşaat sektörünün ülke ekonomisin lokomotiflerinden biri olduğunu söyledi. İnşaat sektörünün Türkiye’nin en büyük istihdam sağlayan kollarından biri olduğunu aktaran Ceylan, “Ceylan İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz projelerimizde Türkçe isim kullanmaya özen gösterdik. Bundan sonrada bu hassasiyetimize devam edeceğiz. Türkçemizin yaygınlaştırılması için Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı farkındalık projesine Ceylan inşaat olarak destek vermekten gurur ve onur duyuyoruz. İnşaat sektörünün bir temsilcisi olarak Türkiye’nin markalaşması için özel ve kamu sektöründeki bütün temsilcilere büyük görev düştüğüne inanıyoruz. Bu farkındalıkla da sektörümüz, son 5 yıldır markalı projelerin altına imza attığı gelecek projelerin isimlerinin Türkçe olmasını istiyoruz” dedi.