Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gergül İnşaat'tan İzmir'de yeni proje: Ataşehir Modern

Gergül İnşaat tarafından İzmir'in gözde ilçelerinden Karşıyaka'da sektöre kazandırılacak olan yeni proje Ataşehir Modern adıyla görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

İzmir'in en popüler ilçelerinden biri Karşıyaka'da sektöre kazandırılan Ataşehir Modern projesi Gergül İnşaat imzası taşıyor. Ataşehir Modern ismi ile görücüye çıkmaya hazırlanan İzmir'in yeni konut projesinde resmi satışların kısa sürede başlaması bekleniyor.

Gergül İnşaat imzalı Ataşehir Modern konut projesinde konut alıcısına 1+1'den 4+1'e kadar farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik konut seçenekleri sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen her zevke ve ihtiyaca uygun daire seçeneklerine yer verilen GErgül İnşaat ataşehir Modern projesi gözde konumu ve zengin sosyal olanakları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Gergül İnşaat İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yeni bir proje için hazırlıklarına hız kesmeden start verdi. Ataşehir Modern İzmir ismiyle görüşücüye çıkmaya hazırlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

Gayrimenkul sektörünün üretken isimlerinden Gergül İnşaat İzmir’de Mavişehir Modern 1,2,3 ve 4’ten sonra Ataşehir Modern İzmir’i satışa çıkarmak için hazırlıkların startını verdi.

Ataşehir Kent Hastanesi’ne çok yakın konumda inşa edilen Gergül İnşaar Ataşehir Modern İzmir fiyatları, ödeme planı, kat planı ve teslim tarihi ise henüz netleşmedi. Projeye dair tüm detayların önümüzdeki haftalarda kamuoyuna duyurulması bekleniyor. Proje hakkındaki tüm güncel bilgileri ve kampanyaları Emlak Gündem sitemizden takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

ATAŞEHİR MODERN SOSYAL OLANAKLAR

Gergül İnşaat tarafından İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hayata kazandırılan yeni proje Ataşehir Modern İzmir’deki sosyal olanaklar arasında ise;

• Çocuk oyun alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Sauna
• Yürüyüş alanları yeralıyor.