Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gökçadır Nüans'ta teslimler Nisan 2019'da yapılacak!

Gökçadır İnşaat kalitesiyle Bursa’nın popüler ilçesi Nilüfer’de yaşama geçirilen Gökçadır Nüans projesinde tüketiciye 15 adet lüks konut seçeneği sunuluyor.

Tarihi ve kültürel değerleri ile Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan Bursa’nın markalı konut üretimleri ile ivme kazanan ilçesi Nilüfer’de Gökçadır kalitesiyle yaşama kazandırılan Gökçadır Nüans projesinde 3+1 kat planında tasarlanan toplam 15 adet lüks konuta yer veriliyor.

Sosyal olanakları, merkezi konumu ve gelişime açık yapısı ile dikkat çeken Gökçadır Nüans projesinden konut satın almak tüketicilere 12 aya kadar vadelendirme imkanı tanınıyor.

Gökçadır İnşaat Gökçadır Nüans projesinde yer verilen dairelerin tamamı 3+1 kat planında tasarlanan ve büyüklükleri 143 metrekareden başlangıç gösterip 148 metrekareye kadar yükselen daire seçeneklerinden oluşuyor.

Büyüklükleri 143 metrekare ile 148 metrekare arasında farklılık gösteren 3+1 kat planında dairelere yer verilen Gökçadır Nüans Nilüfer projesinde konut teslimlerinin ise Nisan 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 2 blok şeklinde dizayn edilen Gökçadır Nüans projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1 kat planında tasarlandı. Anahtar teslimlerinin Nisan 2019 tarihinde yapılması hedeflenen projede dairelerin fiyat listesi, detaylı ödeme planları henüz belli olmadı. Gökçadır Nüans projesine dair tüm detayların kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Gökçadır Nüans Nilüfer konut projesine ilişkin merak ettiğiniz tüm detayları Emlak Gündem’den takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

2 blokta 3+1 kat planında toplam 15 adet konuta yer verilen projeden daire sahibi olmak isteyen tüketicilere 12 aya kadar vadelendirme imkânı sunuluyor.

Magazin Outlet Alışveriş Merkezi’ne yakın konumu ile dikkat çeken Gökçadır İnşaat Gökçadır Nüans Nilüfer konut projesi estetik ve modern mimarisi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Modern mimarinin güzel örneklerinden bir tanesi olarak inşa edilen Gökçadır Nüans projesinde tüketiciye sunulan sosyal olanaklar arasında ise; kapalı otopark hizmetleri, güvenlik hizmetleri ve yeşil peyzaj alanları yer alıyor.