Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Göksu Bağ Konakları'nda teslimlere Nisan 2019'da başlanacak

GKS Yapı tarafından Bağcılar'da konumlandırılan Göksu Bağ Konakları projesinde fiyatlar 340 bin TL ile 525 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Markalı konut projeleri ve ulaşım yatırımlarının artmasıyla İstanbul'un değerlenen lokasyonları arasına giren Bağcılar'da 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Göksu Bağ Konakları projesinde toplam 76 daireye yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede; alanları 85 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Göksu Bağ Konakları projesinde 2+1 daireler 340 bin TL ile 425 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 470 bin TL ile 525 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülen Göksu Bağ Konakları projesinde aile odaklı bir yaşam vadediyor.

Metroya olan yakınlığıyla Atatürk Havalimanı ve otogara kolay ulaşım imkanı sunan Göksu Bağ Konakları projesi Bağcılar'ın en büyük yürüyüş yolunun başında, Halk Eğitim Merkezi ile kültür merkezlerinin tam ortasında konumlandırılıyor. Eğitim ve sağlık merkezlerinin yanı sıra ibadethane, AVM ve eğlence alanlarına da erişim kolaylığı sunan projede; çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve kapalı otopark bulunuyor.