Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Göksu Park Life’ta 3+1 daireler 640 bin TL’den satışa sunuluyor

Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı Muratpaşa mevkiinde Beta İnşaat tarafından inşa edilen Göksu Park Life projesinde daireler 640 bin TL’den satışa sunuluyor.

Bünyesindeki markalı konut projeleri ve yüksek değerli yatırımları ile dikkat çekmeye başlayan Antalya’nın Kepez ilçesinde Beta İnşaat tarafından konumlandırılan Göksu Park Life projesinde yer alan 3+1 kat planındaki daire seçenekleri 640 bin TL fiyatla satışa sunuluyor.

Merkezi konumda ve yüksek yatırım değeri ile yükselen projede yer alan dairelerin tamamı 151 büyüklüğündeki 3+1 kat planında tasarlanıyor.
Göksu Park Life Kepez konut projesinde toplam 56 adet 3+1 kat planında ve 151 metrekare büyüklüğünde daire seçeneğine yer veriliyor.

Beta İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Antalya’nın Kepez ilçesinde 7 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Göksu Park Life Antalya projesinde toplam 4 blok yer alıyor. Bloklar halinde inşa edilen proje az katlı mimari yapısı ve modern tasarımı ile de beğeni topluyor.

TESLİMLER EYLÜL 2019’DA YAPILACAK!

Anahtar teslimlerinin Eylül 2019 tarihinde yapılması hedeflenen Göksu Park Life projesinde yer alan zengin sosyal donatılar da hakkını veriyor.

GÖKSU PARK LİFE FİYAT LİSTESİ

Peşin ödeme yapılarak konut satın alınabilen Göksu Park Life Antalya projesinde yer verilen dairelerin planları ve fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 3+1 kat planında daire seçenekleri 640 bin TL’den tüketicinin karşısına çıkıyor.

GÖKSU PARK LİFE SOSYAL OLANAKLAR

Kira gelirlerinin en bin 300 TL’den start alması beklenen Beta İnşaat imzalı Göksu Park Life Antalya projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Açık yüzme havuzu

  • Çocuk oyun alanları

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Havuz manzarası

  • Kapalı otopark yer alıyor.