Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gökyüzü Bahçeleri'nde satışlar yakında başlayacak

Arena Mimarlık imzasıyla Ankara'nın en değerli yerleşim bölgelerinden Çankaya'da hayata geçirilecek olan Gökyüzü Bahçeleri projesi satışa çıkmak için gün sayıyor.

Ankara'nın en yeşil projelerinden biri olaran Çankaya'da 8 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Gökyüzü Bahçeleri'nde toplam 175 konut yer alıyor. 20 katlı tek bloktan meydana gelecek projede satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Daire fiyatlarının ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı Gökyüzü Bahçeleri projesinde alanları 120 metrekare ile 305 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Gökyüzü Bahçeleri, 19. katında bulunan bin 100 metrekarelik alana kurulu botanik park ile dikkat çekiyor. Sakinlerine 90 metre yükselikte yüzme ve 180 metre yükseklikte tenis oynama keyfi yaşatacak olan projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, masaj odası ve yürüyüş parkuru da bulunuyor.

"Şehrin en yeşili" sloganıyla lanse edilen Gökyüzü Bahçeleri, bölgenin en hareketli noktalarından Turan Güneş Caddesi üzerinde yükseliyor. Lokasyonunun yanı sıra sunduğu enerji tasarrufu sistemleri sayesinde de adından söz ettirecek proje yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor.