Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gölbahçe Evleri Eylül 2018’de teslim edilecek

Sur Yapı imzasıyla İstanbul’un Sultanbeyli lokasyonunda hayata geçirilen Gölbahçe Evleri Eylül 2018’de teslim edilecek.

İstanbul Sultanbeyli’de Sur Yapı güvencesiyle 21 bin metrekare alan üzerinde yükselen Gölbahçe Evleri, 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirildi. 6 bloktan oluşan projede toplam 227 daire yer alıyor.

Gölbahçe Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Proje kapsamındaki dairelerin büyüklükleri 133 metrekare ile 283 arasında değişiyor.

21 bin metrekare alanda yükselen Gölbahçe Evleri’nde kapalı otopark, sauna, fitness, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. İstanbul Sultanbeyli'de konumlanan Gölbahçe projesinde peşin ödemelerde indirim imkanı sunuluyor.

Gölbahçe Evleri projesinde 3+1 daireler indirimli olarak 688 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki dairelerin Eylül 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Gölbahçe Evleri projesi, Sur Yapı’nın başlattığı Süper Star Aynen Öyle Kampanyası dahilinde bulunuyor. Buna göre projede 60 ay sıfır faizle, 120 ay 0,45 faizle ödeme kolaylığı sağlanıyor.

3. Köprü Paşaköy gişeleri ve TEM otoyoluna oldukça yakın bir lokasyonda bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede inşa ediliyor.