Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gölbahçe Evleri'nde en çok çocuklar mutlu olacak

Sur Yapı'nın Sultanbeyli'deki yeni projesi Gölbahçe Evleri'nde lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları fırsatı devam ediyor.

Sur Yapı'nın Sultanbeyli'deki 3. projesi olarak yükselecek olan Gölbahçe Evleri'nde satışlar başladı. 7 bin metrekarelik bölümü yeşil alana ayrılan 21 dönüm arazi üzerinde konumlandırılan Gölbahçe Evleri'nde 6 blokta toplam 227 konut bulunuyor. Projede ayrıca site sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayacilecekleri ticari birimler de yer alıyor.

Lansmana özel avantajlı ödeme planları

2+1 dairelerin fiyatlarının 275 bin liradan başladığı Gölbahçe Evleri'nde lansmana özel avantajlı ödeme planlarıyla daire sahibi olunabiliyor. Projeden daire satın almak isteyenler 60 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanı sıra peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim fırsatından yararlanabiliyorlar.

Oyun alanları uzman görüşlerinden faydalanarak tasarlandı

Gölbahçe Evleri'yle birlikte bölgede 600 milyon liralık yatırım gerçekleştirmiş olduklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sultanbeyli'yi yeniden inşa etmek için lokomotif rol üstlendiklerini belirtti. Bölgenin ulaşım yatırımlarıyla birlikte kısa sürede daha da önemli hale geleceğini ifade eden Elmas, projenin en büyük farklılığının çocuklar için ayırılan alanlar olduğunu söyledi. Elmas, “Çocukların ayaklarının toprağa basarak, hayatı özgürce deneyimleyecekleri bir proje planladık. Doğadan kopmadan sıradışı alanlar oluşturacak şekilde klasik oyun alanlarından uzak durduk. Peyzaj mimarisinde konsepsiyonel tasarımlar oluştururken, oyun alanlarını özellikle farklı yaş gruplarına uygun, uzman görüşlerinden faydalanarak kurguladık” dedi