Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gold Residence Kundu'da fiyatlar 220 bin TL'den başlıyor

E.K.Ş. Ekşioğlu Holding'in Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde hayata geçirdiği Gold Residence Kundu projesinde yatırımcılara kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Son dönemde değeri hızla artan Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde 10 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Gold Residence Kundu projesinde toplam 192 daireye yer veriliyor. Büyüklükleri 58 metrekare ile 116 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin bulunduğu projede teslimlerin Aralık 2017'de başlaması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 220 bin TL ile 350 bin TL arasında değiştiği Gold Residence Kundu projesinde metrekare birim fiyatları ise 3 bin 750 TL ortalamasında. Satış ve pazarlama faaliyetlerinin Re/Max Neo tarafından yürütüldüğü projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Tamamlandığında yüzde 25 oranında prim yapması beklenen Gold Residence Kundu projesi alışveriş merkezlerine, toplu taşıma duraklarına, Antalya Havaalanı'na ve sahile oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve güneşlenme terası mevcut.