Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Gold Towers Residence satışa çıktı

Güleçoğlu İnşaat ve Türen İnşaat tarafından Aydın'ın Efeler ilçesinde konumlandırılan Gold Towers Residence projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı.

Aydın'ın en değerli yaşam alanlarından Efeler'de 20 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Gold Towers Residence satışa çıktı. Toplamda 176 dairenin yer aldığı proje 8 katlı 7 bloktan meydana geliyor. Toplam 13 bin metrekarelik botanik bahçesi bulunan projede teslimlerin Temmuz 2017'de başlaması planlanıyor.

Büyüklükleri 151 metrekare ile 277 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen Gold Towers Residence'da daireler tam akıllı ev sistemiyle donatılmış olarak teslim ediliyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer aldığı Gold Towers Residence projesinden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Yaklaşık 7 bin metrekarelik alanı kapalı otopark olarak ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.goldtowersresidence.com adresinden erişilebiliyor.