Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gold Towers Residence satışa çıktı

Güleçoğlu İnşaat ve Türen İnşaat tarafından Aydın'ın Efeler ilçesinde konumlandırılan Gold Towers Residence projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı.

Aydın'ın en değerli yaşam alanlarından Efeler'de 20 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Gold Towers Residence satışa çıktı. Toplamda 176 dairenin yer aldığı proje 8 katlı 7 bloktan meydana geliyor. Toplam 13 bin metrekarelik botanik bahçesi bulunan projede teslimlerin Temmuz 2017'de başlaması planlanıyor.

Büyüklükleri 151 metrekare ile 277 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen Gold Towers Residence'da daireler tam akıllı ev sistemiyle donatılmış olarak teslim ediliyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer aldığı Gold Towers Residence projesinden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

Yaklaşık 7 bin metrekarelik alanı kapalı otopark olarak ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.goldtowersresidence.com adresinden erişilebiliyor.