Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

GOP Plevne daireleri 24 ayda teslim edilecek

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin başlatmış olduğu kentsel dönüşüm çalışmaları Mevlana Mahallesi’nde inşa edilen GOP Plevne Projesi ile hayat bulacak.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da 600 milyon TL yatırım bedeli karşılığında yaklaşık 72 bin metrekarelik alanda inşa edilecek olan projenin 3 etap olması planlanıyor. GOP Plevne’nin 1. etabında 66 adet ticari ofis ve 400 daire bulunuyor.

GOP Plevne, ön talep dönemine özel birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Projenin metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi. Ayrıca proje kapsamındaki konutlar 67 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 4 tip daire seçeneğinin bulunduğu GOP Plevne’deki daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşuyor.

Konumu itibariyle hem kullanıcıya hem de yatırımcıya önemli fırsat sağlayacak bu projede; 16 adet mağaza ve 66 adet ticari ofis bulunuyor.

GOP Plevne’nin içinden metro hattı geçecek

2018 yılında tamamlanması planlanan Kabataş, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Mahmutbey ve Havalimanı bağlantılı metro istasyonu bu projenin içinden geçecek.

Mevlana Mahallesi’nde inşa edilen bu projede; 30 derslikli ilköğretim okulu, cami, bisiklet ve yürüyüş yolu, yeşil alanlar olacak. Ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra 900 araç kapasiteli otopark, sauna ve sosyal tesis bulunuyor.

Rahat ve konforlu bir yaşam tarzı sunan GOP Plevne Projesi 24 ayda tamamlanacak.