Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

GOP Plevne için ön talep toplanmaya başlandı

By Oktay Öz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding tarafından kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiği Gaziosmanpaşa'da inşa edilen GOP Plevne için ön talep toplanıyor

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla değeri değer katan Gaziosmanpaşa'da yükselecek olan GOP Plevne projesi için ön talep toplanmaya başlandı. 72 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek olan iki bloktan meydana gelen GOP Plevne projesinde toplam 400 daireye yer veriliyor. 600 milyon TL2lik yatırım bedeliyle yükselen projede alanları 67 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor.

İnşaat çalışmalarına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla 29 Mart'ta gerçekleşecek olan temel atma töreninin ardından başlanacak olan GOP Plevne projesinde dairelerin yanı sıra 66 ticari birim de yer alacak. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin daha modern, daha konforlu ve daha yaşanabilir bir bölge oluşturmak için sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen projede dairelrin metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlayacak.

Tamamlandığında kentsel dönüşüm projeleri arasında bir örnek teşkil etmesi beklenen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.gopplevne.com adresinden erişilebiliyor.