Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Grand Rezidans’ta lansmana özel satışlar başladı

Başakşehir’de inşa edilen 3. İstanbul projesinin Grand Rezidans bloğundaki 140 dairede lansmana özel satışlar başladı.

Alzamil Gayrimenkul, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı tarafından kurulan ASAF İş Ortaklığı'nın İstanbul’un son zamanlardaki gözde lokasyonlarından Başakşehir'de konumlandırdığı 3. İstanbul projesinin Grand Rezidans bloğundaki dairelerde lansman satışları başladı.

Fiyatlar 299 bin TL’den başlıyor

28 Eylül tarihinde düzenlenen basın lansmanıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmalarının ardından lansman satışları başladı. Lansmana çıkan ve lansmana özel fiyatlarla sunulan dairelerde fiyatlar 299 bin TL’den başlıyor.

140 rezidans lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı

3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi ve Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ile 3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi ve Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılan 3. İstanbul projesinin Grand Rezidans bloğunda satış fiyatları 299.000 ile 773.000 TL arasında değişen 140 rezidans bulunuyor.

Lansmana özel yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor

2019 sonunda teslimlerinin yapılması planlanan rezidans dairelerin büyüklükleri 76 ile 252 metrekare arasında değişiyor. Grand Rezidans'ta lansmana özel yüzde 5 indirim uygulanıyor.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim imkanı

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projeden vadeli alımı tercih edenler için firma bünyesinde 60 ay vade farksız taksitlendirme imkânı bulunuyor. Banka kredisi kullanmayı tercih eden yatırımcılar için yüzde 5 peşinle ev sahibi olma fırsatı da ödeme planları içinde yer alıyor.