Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Grando Bayraklı İzmir güncel fiyat listesi

DBN İnşaat ve Çağın İnşaat tarafından İzmir’in Bayraklı bölgesinde kurulan Grando Bayraklı projesinde daire fiyatları 230 bin TL’den başlıyor.

DBN İnşaat ve Çağın İnşaat ortaklığında İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen Grando Bayraklı projesi 62 konut ve 12 adet dükkandan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerine yer verilen projede normal dairelerin yanı sıra villa tipi konutlar da bulunuyor.

Grando Bayraklı projesinde 1+1 daireler 230 bin TL’den, 2+1 daireler 380 bin TL’den, 3+1 daireler ise 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Grando Bayraklı teslim tarihi

Grando Bayraklı’da 2 adet kapalı otopark, 7/24 kameralı güvenlik sistemi, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor alanları ve yürüyüş alanları gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor. Grando Bayraklı projesinde teslimlerin Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.

Osmangazi Mahallesi ve metro duraklarına yürüme mesafesinde hayata geçirilen Grando Bayraklı projesi, Alsancak ve Karşıyaka bölgelerine oldukça yakın mesafede inşa ediliyor.