Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Greenist'te 0,75 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı

Saray Grup tarafından İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgelerinden Basın Ekspres-Güneşli aksında yükselen Greenist projesinde yılbaşına özel yeni bir kampanya başladı.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres-Güneşli aksında hayata geçirilen Greenist'te yılsonuna özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenlere 0,50 faiz oranıyla 60 ay, 0,75 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirimin yapıldığı proje, yatırımcılarına yüksek prim vadediyor. Atatürk Havaalanına 6,5 kilometre, E-5 otoyoluna 6 kilometre, TEM otoyoluna ise 5,5 kilometre mesafede yer alan Greenist, 14 bin metrekare peyzaj alanıyla da dikkat çekiyor.

Her daireye özel otopark alanı ve depo odalarının bulunduğu Greenist'te büyüklükleri 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1, 5,5+1 geniş dubleks evlerinin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e teras veya kat bahçeli daireler de bulunuyor. 2 bin 800 metrekarelik kısmı sosyal donatı alanlarına ayrılan projede açık ve kapalı havuzlar, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odaları, oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru ve okul servisi bekleme alanı mevcut.

Bölgenin en iyi eğitim kurumlarına, sağlık merkezlerine ve yapımı 2019 yılında tamamlanacağı planlanan Ataköy – Basın Ekspres – İkitelli Metro hattı Mimar Sinan Caddesi İstasyonu'na yakınlığı ile ilgi çekiyor.