Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Greenist'te metrekare fiyatları 5 bin 30 TL’den başlıyor

Saray Grup güvencesiyle İstanbul Basın Ekspres Güneşli’de inşa edilen Greenist projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 30 TL’den başlıyor.

Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yükselen Greenist, Haziran sonuna kadar satış ofisine gelen müşterilerine yüzde 12 indirim imkanı sunuyor.

Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayarak 350 metrekareye kadar artış gösteriyor. Projede 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri yer alıyor

Greenist’te açık ve kapalı havuz, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odaları, çocuk oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, 7/24 güvenlik hizmeti gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Greenist projesinde Ramazan Bayramı’na özel gerçekleştirilen yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5.030 TL’den başlıyor. Greenist’te yaşam bir süre önce başladı.

Starcity AVM'nin hemen yanı başında konumlandırılan Greenist projesi E-5 otoyoluna 6 kilometre, TEM otoyoluna 5,5 kilometre ve metroya 250 metre mesafede yükseliyor.