Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Greenox Residence, İstanbul'un 'en dik' ormanı olarak yükselecek

Aycan Gayrimenkul ve Feres Yapı, İstanbul'a yeni akciğerler kazandırmak için bir araya geliyor. Ortaklığın ilk projesi Greenox Residence, Kağıthane'de yükseliyor.

Feres Yapı ve Ayycan Gayrimenkul, Kağıthane'deki hayata geçirecekleri Greenox Residence projesi için bir araya geldi. Ön talep toplama çalışmalarının başladığı projeyle ilgili bilgi veren Aycan Grup Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı, projenin İstanbul'a yeni bir soluk getireceğini söyledi. Projenin “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED) Gold” adayı olduğunu belirten Tüfekçibaşı, “İstanbul'da ve ülkemizde, tüm kent peyzajlarını etkileyecek bir dönüşüm sürecini de başlatacak olan Greenox Residence şehrin tam merkezinde; İstanbul'a yeni akciğerler kazandıracak ve çevresindeki biyolojik çeşitliliği artıracak bir projedir” dedi.

Kentsel dönüşüme yeni bir boyut kazandıracak

Tüfekçibaşı, “Feres ve Aycan markaları çatısı altında bireysel olarak bugüne kadar nitelikli projeler hayata geçirdik. Şimdi ise deyim yerindeyse güçlerimizi birleştirdik. Kâğıthane ve Çeliktepe'de birçok yapı inşa eden ve etmeye devam eden Aycan Gayrimenkul olarak özellikle kentsel dönüşüm projelerinde aktif bir rol üstleniyoruz. 2007 yılından bu yana bölgede gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projeleri nedeniyle Kâğıthane bölgesini çok iyi tanıyoruz. Ada bazlı çalışmalar hayata geçiriyoruz. Feres Gayrimenkul de bugüne kadar butik yapılar inşa ederek yoluna devam eden bir firma. Yaklaşık iki sene önce kurulan Feres, birçok başarılı işe imza attı. Şimdi ise ortaklık olarak Çeliktepe bölgesinde benzersiz bir ikon projeyi hayata geçirmek için bir araya geldik. Greenox Residence adını verdiğimiz proje, sahip olduğu özellikler ve eşsiz mimarisi ile konut alıcılarının olduğu kadar sektörümüzün de dikkatini çekecek” diye konuştu.

Projenin tam olarak 21 Nisan'da satışa çıkacağıonı söyleyen Ahmet Tüfekçibaşı, 170 konutluk Greenox Residence'ın Kağıthane'deki kentsel dönüşüme bambaşka bir boyu kazandıracağını söyledi.