Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Greenox Residence, İstanbul'un 'en dik' ormanı olarak yükselecek

Aycan Gayrimenkul ve Feres Yapı, İstanbul'a yeni akciğerler kazandırmak için bir araya geliyor. Ortaklığın ilk projesi Greenox Residence, Kağıthane'de yükseliyor.

Feres Yapı ve Ayycan Gayrimenkul, Kağıthane'deki hayata geçirecekleri Greenox Residence projesi için bir araya geldi. Ön talep toplama çalışmalarının başladığı projeyle ilgili bilgi veren Aycan Grup Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı, projenin İstanbul'a yeni bir soluk getireceğini söyledi. Projenin “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED) Gold” adayı olduğunu belirten Tüfekçibaşı, “İstanbul'da ve ülkemizde, tüm kent peyzajlarını etkileyecek bir dönüşüm sürecini de başlatacak olan Greenox Residence şehrin tam merkezinde; İstanbul'a yeni akciğerler kazandıracak ve çevresindeki biyolojik çeşitliliği artıracak bir projedir” dedi.

Kentsel dönüşüme yeni bir boyut kazandıracak

Tüfekçibaşı, “Feres ve Aycan markaları çatısı altında bireysel olarak bugüne kadar nitelikli projeler hayata geçirdik. Şimdi ise deyim yerindeyse güçlerimizi birleştirdik. Kâğıthane ve Çeliktepe'de birçok yapı inşa eden ve etmeye devam eden Aycan Gayrimenkul olarak özellikle kentsel dönüşüm projelerinde aktif bir rol üstleniyoruz. 2007 yılından bu yana bölgede gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projeleri nedeniyle Kâğıthane bölgesini çok iyi tanıyoruz. Ada bazlı çalışmalar hayata geçiriyoruz. Feres Gayrimenkul de bugüne kadar butik yapılar inşa ederek yoluna devam eden bir firma. Yaklaşık iki sene önce kurulan Feres, birçok başarılı işe imza attı. Şimdi ise ortaklık olarak Çeliktepe bölgesinde benzersiz bir ikon projeyi hayata geçirmek için bir araya geldik. Greenox Residence adını verdiğimiz proje, sahip olduğu özellikler ve eşsiz mimarisi ile konut alıcılarının olduğu kadar sektörümüzün de dikkatini çekecek” diye konuştu.

Projenin tam olarak 21 Nisan'da satışa çıkacağıonı söyleyen Ahmet Tüfekçibaşı, 170 konutluk Greenox Residence'ın Kağıthane'deki kentsel dönüşüme bambaşka bir boyu kazandıracağını söyledi.