Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Greenox Residence'ta satışlar başlıyor

İstanbul'un merkez ilçelerinden Kağıthane'de yükselecek olan Greenox Residence'ta satışlar, 21 Nisan günü düzenlenecek olan basın lansmanının ardından başlayacak.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Kağıthane'de yükselecek olan Greenox Residence, 21 Nisan 2016 Perşembe günü düzenlenecek olan lansmanla basın mensuplarına tanıtılacak. Aycan Gayrimenkul ve Feres Yapı ortaklığında hayata geçirilecek olan Greenox Residence, Büyükdere Caddesi, metro ve alışveriş merkezlerine 400 metrelik uzaklıkta inşa edilecek.

Ön talep çalışmaları başladı

Eylül 2017'de sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede büyüklükleri 53 metrekare ile 92 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut tipleri yer alacak. Toplamda 170 dairenin yer alacağı Greenox Residence sosyal donatı alanlarıyla da göz kamaştıracak. 22 bin bitki çeşidinin yer alacağı projede 28 metrede dikey orman, 48 metrede teras, 50 metrede ise yüzme havuzu yer alacak. Ön talep çalışmalarının devam ettiği proje tamamlandığında "İstanbul'un en uzun ormanı" haline gelecek.

Projeyle ilgili detaylı bilgi almak ve ön talep formunu doldurmak için www.greenox.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.