Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Greenox Urban Residence'ın temelleri atılıyor

Aycan&Feres İş Ortaklığı'nın 4. Levent'te konumlandırdığı Greenox Urban Residence projesinin temel atma töreni 28 Mayıs'ta düzenlenecek.

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Greenox Urban Residence'ın temeli 28 Mayıs Cumartesi günü saat 12.00'de gerçekleşecek törenle atılacak. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın katılımıyla gerçekleşecek olan temel atma töreninde Aycan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı ile Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanı Murat Yağan ev sahipliği yapacak.

"Yeşil dönüşüm örneği"

4. Levent'te yükselen projeyle ilgili bilgi veren Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanı ve aynı zamanda projenin mimarı Salih Çıkman, Greenox Urban Residence ile eski ve depreme dayanıklı olmayan binayı yıkarak yerine yenisini yapmak olarak basit bir şekilde tanımlanan kentsel dönüşümü, yeşil dönüşüm olarak yeniden yorumladıklarını söyledi. Çıkman, “Sürdürülebilirlik ilkelerinden taviz vermeden geliştirdiğimiz ‘dikey orman’ konsepti içinde konfor ile mimari estetiği harmanlayan, yaşayanların hayat kalitesini yükselten eşsiz bir projeye imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.