Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Greenox'tan ev alanlar bir yıl boyunca kullanabilecekleri bir BMW'ye sahip oluyor

Aycan&Feres İş Ortaklığı'nın Greenox'ta başlattığı kampanya kapsamında; şirket, projeden ev sahibi olan müşterileri için 12 ay boyunca BMW 116d kiralıyor.

Kağıthane'de Aycan&Feres İş Ortaklığı taarfından hayata geçirilen Greenox Urban Residence'ta yeni bir kampanya başladı. Corporent işbirliğinde başlatılan kampanya kapsamında; Aycan&Feres İş Ortaklığı, projeden konut alan yatırımcılar için 12 ay boyunca premium araç kiralayacak.

Kampanya Ocak ayı sonuna kadar devam edecek

Söz konusu kampanya ile ilgili konuşan Aycan&Feres İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yağan, “Maliyetlerin her geçen gün arttığı inşaat sektöründe şu an konut sahibi olmak için doğru bir zaman. Günümüzde konut sahibi olmak, otomobil sahibi olmaktan çok daha kazançlı görülmektedir. Yeni kampanyamız kapsamında otomobile verilecek para ile peşinat ödenerek ev sahibi olunabilecek. Cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla satış yaptığımız Greenox Residence’ta, birikimini konuta yatıran yatırımcılarımızı araçsız bırakmayacağız. Firma olarak, parasını konuta yatıran yatırımcılar için 12 ay boyunca premium marka otomobil kiralama şirketi olan Corporent’ten BMW 116d kiralayacağız. Yaklaşık 10 ay sonra projemizde teslimler başlayacak. Ev sahipleri satın aldıkları konutları kiraya verdiklerinde dilerlerse otomobil satın alabilecek, dilerlerse kiralamaya devam edebilecekler. Kampanyamız 30 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacak” dedi.

Lokasyonuyla fark yaratıyor

Ekim 2017'de teslimlerine başlanacak olan Greenox Urban Residence’ta fiyatlar 480 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirimin de uygulandığı projede banka kredisi kullanılarak da konut sahibi olunabilir.

13 bin metrekare konut alanına, bin 100 metrekare sosyal tesis alanına sahip olan Greenox Urban Residence, 120 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. 2017 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanan proje, 17 katlı tek blokta 170 konuttan meydana geliyor. Projede alanları 50 ila 97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Türkiye'nin ilk ve tek dikey ormanı olarak inşa edilen Greenox Urban Residence; Avrupa Yakası’nın merkezinde, finans merkezlerinin, iş yerlerinin ve alışveriş mekanlarının konumlandığı Büyükdere Caddesi’ne ve 4. Levent metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.