Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gül Proje Express'te ilk 50 daireye özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor

Gül Proje'nin İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırdığı yeni projesi Gül Proje Express, avantajlı fiyatlarla satışa çıktı.

Basın Ekspres bölgesine Güneşli Park ve Güneşli Park Gardenya projeleri ile imzasını atan Gül Proje'nin bölgedeki yeni yatırımı Gül Proje Express, 23 Eylül Cuma günü düzenlenen lansmanla basına tanıtıldı. Ön talep döneminde satışlarının yüzde 20'si tamamlanan projede 1+1 ve 2+1 konut tipleri bulunuyor. Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 380 TL'den başladığı Gül Proje Express'te ilk 50 daireye özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Yenibosna metrobüs istasyonuna komşu olması ve Mahmutbey gişelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken Gül Proje Express; Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde TEM ve E-5'i birbirine bağlayan bir lokasyonda yükseliyor. Gül Proje Express; Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, İkitelli OSB Bölgesi'ne 2 dakika, Levent’e 15 dakika, 3. Havaalanı'na 20 dakika mesafede ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor.

Teslimlere Aralık 2018'de başlanacak

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, "Bugüne kadar birbirinden çok farklı projeleri hayata geçirdik. Şirketleşme kararı almamızın ardından Gül İnşaat'ı kurduk. Zaman içinde işler büyüdü ve ardından 'Gül Proje'yi hayata geçirdik. Şimdi de yarım asırlık tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güç ve güvenle yarının binalarını inşa ediyoruz. Projelerimizle sadece günümüzü değil, geleceği de inşa eden yapılar sunuyoruz.

Bunlardan biri de Gül Proje Express... Yaklaşık 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen, 658 rezidans ile 31 ticari alan şeklinde tasarlanan Gül Proje Express, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor. Öte yandan projemiz, sakinlerine geniş sosyal imkanlar da sağlıyor. Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran Gül Proje Express; E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Üst katlarında deniz manzarasının hakim olduğu projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor." diye konuştu.

Yeni projeler yolda

Toplantıda söz alan Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın ise ön satış sürecinde projenin yüzde 20'sinin satıldığını belirterek, bu sonuçtan son derece memnun olduklarını dile getirdi. Devam eden proje ve yatırım planlarına ilişkin bilgi veren Aydın şunları söyledi: "Şu anda Gül Proje Express'in yanı sıra Vira İstanbul projemizin de inşaatı devam ediyor. Seyrantepe'de Türk Telekom Arena'nın yanında 36.7 dönümlük arazi üzerine projelendirdiğimiz bir yatırımımız olacak. Gaziosmanpaşa'da TEM'in hemen kenarında yer alacak olan 'Tempoint'; rezidans, avm ve farklı şekilde değerlendirilebilecek alanların yer aldığı karma bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Viraİstanbul, Gül Proje Express, Tempoint ve Seyrantepe projelerinin toplam yatırım tutarı ise daha önce açıkladığımız gibi 3.3 milyar TL'yi bulacak" diye konuştu.