Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gül Proje Express'ten hiç peşinatsız daire sahibi olmak mümkün

Gül Proje tarafından İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Gül Proje Express'te lansman fırsatları devam ediyor.

Gül Proje'nin Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda konumlandırdığı Gül Proje Express, kısa sürede satışını gerçekleştirdiği ilk 50 dairenin ardından yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Kampanya kapsamında, hiç peşinat ödemeden yüzde 10 indirimle Gül proje Express’ten konut sahibi olmak mümkün oluyor.

Daire fiyatları 261 bin 500 TL'den başlıyor

Toplamda 658 rezidans ve 31 cadde dükkanının yer aldığı projede 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 100 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 19 ve 29 katlı iki bloktan meydana geliyor. Dairelerin yüzde 35’nin satıldığı Gül Proje Express’te peşinat, ara ödemelerle ya da teslimlerde ödenebiliyor. Yılsonuna kadar geçerli olacak kampanyada metrekare fiyatları 4 bin 700 TL'den, konut fiyatları ise 261 bin 500 TL’den başlıyor.

Teslimlere Aralık 2018'de başlanacak

Gül Proje Express, sunduğu geniş sosyal imkanlar da dikkat çekiyor. Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran proje aynı zamanda üst katlarında deniz manzarasının hakim olduğu projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.