Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Güler İnfinity’de 3+1 daireler 300 bin TL’ye satışa sunuldu

Mersin Yenişehir’de 9 bin 972 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Güler İnfitinity projesinde 3+1 daireler 300 bin TL’den satışa sunuluyor.

Konut teslimlerin hemen yapıldığı projede yer alan 60 konutun tamamı 3+1 şeklinde tasarlandı. 15 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 60* konut bulunuyor. Projede yer alan konutların tamamı 200 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 tipinde tasarlandı.

Site inşaat tarafından inşa edilen Güler İnfinity Mersin projesinde konut fiyatları 300 bin TL’den başlıyor. Anahtar teslimine hazır projede daire sahibi olmak isteeynler çok özel ödeme imkanları da sağlanıyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken Site İnşaat projesi Güler İnfinity Kipa AVM'ye 3 dakika, denize 5 dakika, Mersin Forum'a ise 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu gibi ayrıcalıklı özelliklerle donatılmış olan projede akıllı ev sistemleri tercih edildi.

Yeni bir hayatın kapılarını açmak için beklemeye gerek olmayan projede çok özel sosyal imkanlar sunularak konforlu bir yaşam alanı sağlanıyor.

Mimar Cihan Sinan Bostancı tarafından tasarlanan Site İnşaat projesi İnfinity’de bulunan sosyal imkanlar ise şöyle; açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları,güneşlenme terası ve geniş yürüyüş alanları yer alıyor.