Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gülpark Ellidokuz'da fiyatlar güncellendi

Gül İnşaat imzasıyla Tekirdağ'da inşa edilen Gülpark Ellidokuz projesinde daire fiyatları 200 bin TL ile 425 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

İstanbul'a yakınlığıyla yatırımcının büyük oranda ilgisini çeken Tekirdağ'da, Gül İnşaat tarafından konumlandırılan Gülpark Ellidokuz projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Nisan ayında tamamlanarak teslimlerine başlanması planlanan proje, 20 bin 933 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor.

İki etaptan oluşan Gülpark Ellidokuz projesinin ilk etabında 1+1 ve 2+1 daireler, ikinci etabında ise 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Toplam 9 blokta 270 daireden oluşan projede dairelerin büyüklükler 56 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Peşin alımlarda yüzde 7 oranında indirimin yapıldığı Gülpark Ellidokuz projesinden yüzde 40 peşinatla 20 ay vade imkanından yararlanarak da konut sahibi olunabiliyor. Daire fiyatlarının 200 bin TL ile 425 bin TL arasında değiştiği proje; Namık Kemal Üniversitesi'ne yakınlığıyla dikkat çekiyor.