Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gülpark Yuvam'da ön satışlara başlandı

Gül İnşaat tarafından kentsel dönüşüm çalışmalarının yeni merkezi Bayrampaşa'da yükselecek olan Gülpark Yuvam projesinde yatırımcılara lansman öncesi fırsatlar sunuluyor.

Bayrampaşa Akpınar Caddesi'nde 8 bin 267 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Gülpark Yuvam projesinde ön satışlar başladı. Toplamda 159 dairenin yer aldığı projede dairelerin yanı sıra 30 ticari birime de yer veriliyor. Lansman öncesi dönemde projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel fırsatların sunulduğu Gülpark Yuvam'da alanları 121 metrekare ile 246 metrekare arasında değişklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanan projede 30 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. "Bayrampaşa'nın en özel yaşam projesi" sloganıyla yola çıkan Gülpark Yuvam projesinde 2+1 daireler 620 bin TL'den, 3+1 daireler 820 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Kentsel dönüşüm sürecinin tamamlanmasıyla birlikte konut fiyatlarının hızla yükseleceği Bayrampaşa'da inşa edilen Gülpark Yuvam projesi E-5 ve ana ulaşım arterlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları bulunuyor.