Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gümüş Panorama, CNR Emlak Fuarı'nda görücüye çıktı

Uçar Grup'un 300 milyon TL'lik yatırımla Esenyurt'ta konumlandıracağı Gümüş Panorama'nın satışlarına CNR Emlak Fuarı'nda gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı.

Yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı, dün itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Yüzlerce projenin tanıtıldığı fuara katılan Uçar Grup, en yeni projeleri Gümüş Panorama'yı ilk kez yatırımcı karşısına çıkardı.

Fuarda gerçekleştirilen lansmanda konuşan Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Uçar, "Gümüş markalı projelerimizin 5'incisi olan Gümüş Panorama’yı Emlak 2016 fuarında yatırımcılarla buluşturduk. Gümüş Panorama özellikle körfez bölgesi yatırımcıları tarafından talep edilen bir proje oldu. Uçar Grup imzasıyla yükselen her projede kaliteli yaşam ve kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz" dedi.

Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Uçar ise "Sahip olduğumuz kalite anlayışımızı daha da yukarıya taşıyarak, yurt içinde referans niteliği taşıyan işlere imza atmaya devam ediyoruz. Kazanç vadeden projemiz, lokasyon avantajının yanı sıra göl ve deniz manzarasına sahip. Gümüş Panorama’yı 300 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçiriyoruz. Fuarda gördüğümüz ilgiden de son derece mutluyuz" diye konuştu.

Projede 30 dükkanlı bir bedesten yer alıyor

Esenyurt'un en merkezi lokasyonlarından birinde, 18 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı projede, 121’i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari birim, 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesten ve sosyal tesisler yer alıyor. Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim olan Gümüş Panorama'da dairelerin büyüklükleri 65 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında biri açık biri kapalı olmak üzere iki yarı-olimpik yüzme havuzu, koşu yolları, tenis kortu, basket sahası, kapalı fitness, spa salonu, hamam, sauna ve açık-kapalı çocuk oyun alanları yer alıyor. E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alan proje; 3. Havalimanı’na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna kısa sürede ulaşma imkanı sunuyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler ise 2018 yılının son çeyreğide yapılacak.