Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Güneşbahçe Evleri'nde lansmana özel yüzde 20 indirim fırsatı

Emiroğlu Grup ve Çağdaş Yapı ortaklığı tarafından Güneşli'de yükselen Güneşbahçe Evleri'nde peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor.

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Basın Ekspres Yolu'nun yanıbaşında konumlandırılan Güneşbahçe Evleri'nde toplam 314 daireye yer veriliyor. Projede alanları 68 metrekare ile 173 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de bulunduğu projede teslimlerin Aralık 2018'de başlayacağı tahmin ediliyor.

Lansmana özel peşin ve banka kredili ödemelerde lansmana özel yüzde 20 oranında indirim fırsatının sunulduğu Güneşbahçe Evleri'nde 1+1 daireler 580 bin TL ile 600 bin TL, 2+1 daireler 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL, 3+1 daireler ise 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan proje tamalandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin ediliyor.

TEM Otoyolu, E-5, Atatürk Havalimanı ve metroya kısa bir mesafede yer alması sebebiyle ulaşım sorununu ortadan kaldıran Güneşbahçe Evleri, 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakınlığı sayesinde de konut yatırımcılarından büyük ilgi görüyor. Okul, hastane, AVM, otel, iş merkezi, kongre salonu, tiyatro, sinema gibi birçok noktanın yanında yer alan projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, otopark, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru mevcut.