Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Güneşbahçe Evleri'nde yüzde 20 indirimli satışlar başladı

Emiroğlu Grup ve Çağdaş Yapı ortaklığında Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Güneşbahçe Evleri'nde lansman dönemine özel fırsatlar sunuluyor.

Lansmana özel fırsatlarla satışa sunulan Güneşbahçe Evleri, İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres'te yükseliyor. Toplamda 314 konuta yer verilen projede alanları 68 metrekare ile 173 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Güneşbahçe Evleri projesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da yer alıyor. Toplamda 4 bloktan meydana gelen projeden daire sahibi olmak isteyenlere peşin ve banka kredili ödemelerde yüze 20 oranında indirim uygulanıyor. Projeden taksitle konut satın almak isteyenlere ise sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade olanağı sunuluyor. Güneşbahçe Evleri'nde 1+1 daireler 580 bin TL ile 600 bin TL arasında, 2+1 daireler 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Geniş sosyal donatılarıyla dikkat çeken projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları yer alıyor. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan Güneşbahçe Evleri projesi; TEM Otoyolu, E-5 ve havalimanına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yakın zamanda hizmete açılacak metroyla yatırımcısına trafiksiz bir hayat vadeden proje; 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na olan yakınlığıyla karlı bir yatırımın da kapılarını aralıyor.