Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Güneşli Palmiye Bahçeleri'nde teslime 4 ay kaldı

Demir Group ve Dora İnşaat tarafından Bağcılar'da inşa edilecek olan Güneşli Palmiye Bahçeleri projesinde daire fiyatları 700 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden ilçelerinden Bağcılar'da 8 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen güneşli Palmiye Bahçeleri projesinde toplam 112 daireye yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede dairelerin yanı sıra 19 dükkan da bulunuyor. 5 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan Güneşli Palmiye Bahçeleri'nin teslimlerine Temmuz ayında başlanması planlanıyor.

Büyüklükleri 135 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin yer aldığı projeden banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin 500 TL'den kiracı bulacağı öngörülen projede 2+1 daireler 700 bin TL ile 730 bin TL arasında, 3+1 daireler 800 bin TL ile 830 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 950 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Basın Ekspres Yolu ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken proje, geniş sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında tenis kortu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.