Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Güney Plaza Küçükçekmece Halkalı ’da yükseliyor

Güney İnşaat'ın Küçükçekmece Halkalı'da yaşama kazandırdığı Güney Plaza projesinde metrekare fiyatları 2 bin 800 TL'den başlıyor.

İstanbul Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı lokasyonunda sektöre kazandırılan Güney İnşaat imzalı Güney Plaza projesinde metrekare fiyatları 2 bin 800 TL’den start alıyor.

Sektörün üretken isimlerinden Güney İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının rağbet gören ilçesi Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı mevkiinde yaşama geçirilen Güney Plaza projesinde yer alan ofislerin metrekare birim fiyatları 2 bin 800 TL’den start alıyor.

Peşin ödeme ile ofis veya dükkân satın alınabilen projede karlı bir yatırım fırsatı sunuluyor. Güney Plaza fiyatları, ödeme planları, güncel kampanyaları ve daha fazlası hakkındaki bilgiyi Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz.

Avrupa Yakasının konumu itibariyle en çok tercih edilen ilçelerinin başında gelen Küçükçekmece’de Halkalı Meydan’a yürüme mesafesinde yükselen Güney İnşaat imzalı Güney Plaza projesinde alıcıya ofis ve dükkân seçenekleri sunuluyor. Projede metrekaresi 2 bin 800 TL’den start alan ofislerin tavan yükseklikleri 3,50 metre ile 5,50 metre arasında farklılık gösteriyor.

9 katlı tek bir blok şeklinde yükselen Güney Plaza’da yer alan ofislerin büyüklükleri ise 200 metrekareden başlangıç gösterip 400 metrekareye kadar yükseliyor.

Geniş ve konforlu yaşam alanları, yüksek tavanları ile rahat yaşam alanları sunulan projede alımlar peşin ödeme ile yapılıyor.

Şık ve estetik tasarımı ile şehir siluetindeki yerini alacak Güney Plaza projesinde konforlu çalışma alanları ve karlı yatırım fırsatları tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Güney İnşaat Güney Plaza projesinin sosyal imkanları arasında ise;

• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı odaları yer alıyor.