Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Guzell Tower’da fiyat listesi belli oldu

Bursa’nın en çok tercih edilen ilçelerinden Nilüfer’de konumlandırılan Guzell Tower’da fiyatlar ve ödeme planları belirlendi.

Nilüfer ilçesinde estetik mimarisiyle iş yaşamına yeni bir stil getirecek olan Guzell Tower ofis projesinde fiyatlar 340 bin TL’den başlangıç gösteriyor. En yüksek fiyat ise 800 bin TL olarak belirlendi.

16 kat ve 65 metre yüksekliğe sahip olan projede 50 adet ofis ve 7 mağaza ve 1 de restoran yer alıyor. Ofislerin büyüklükleri ise 132-550 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

ÇRJ İnşaat kalitesiyle inşası yapılan Guzell Tower projesi Bursa Nilüfer’de 3 bin 500 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılıyor.

Banka kredisi ile ofis alımına uygun olan projede ofis anahtarları hemen teslim edilebiliyor. Projede fiyatlar 340 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor.

Guzell Tower projesinin sosyal donatıları arasında resepsiyon, oto yıkama, restoran, vale hizmeti, açık misafir otoparkı bulunuyor.

Modern tasarımı ve Uludağ manzarası ile büyüleyen proje konum itibariyle Uludağ Üniversitesine 8 kilometre, Güzelyalı Feribot iskelesine 17 kilometre, Bursa TÜYAP Fuar merkezine 15 kilometre mesafede yer alıyor.