Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

GYODER 15. Gayrimenkul Zirvesi, 10 Mayıs'ta düzenlenecek

Türk gayrimenkul sektörünün temsilcileri GYODER tarafından düzenlenen 15. Gayrimenkul Zirvesi'nde bir araya gelecek. Zirvenin bu yıl ki teması "İşimiz MeTRekare" olacak.

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından bu yıl 15.'si düzenlenecek olan Gayrimenkul Zirvesi'nin teması "İşimiz MeTRekare" olacak. Türk gayrimenkul sektörünün nabzını tutan zirve 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffles Hotel İstanbul’da düzenlenecek.

Sektörün uzman isimlerini aynı çatı altında toplayacak olan zirvede bu yıl da katılımcılara bilgi yüklü, geniş perspektifli ve keyifli bir program sunuluyor. Sektörü yakından ilgilendiren konu başlıkları, çarpıcı konuklarıyla "Yabancı Yatırımcılar Gözüyle Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü", "Gayrimenkulde Yeni Finansman Modeli: Gayrimenkul Yatırım Fonu", "Metrekare ve Yeni Jenerasyon İlişkisi", "Rakamlar Bize Ne Söylüyor?", "Metrekarenin Evrimi ve Yönetimi" gibi sektöre ilişkin birçok konu başlığını zirveye taşıyacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın açılış konuşmasıyla başlayacak GYODER 15. Gayrimenkul Zirvesi’nin, öğleden sonraki açılışını ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş gerçekleştirecek.