Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

GYODER Gelişen Kentler Zirvesi Erzurum'da düzenleniyor

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul platformu GYODER, sektör temsilcilerini bu yıl Gelişen Kentler Zirvesi'nin 8'incisi ile Erzurum'da buluşturdu.

Sektör temsilcilerinin önemli isimlerini bir araya getirmek ve sektörü daha ileriye taşıyabilmek için Türkiye'nin en büyük gayrimenku lyatırım ortaklığı GYODER tarafından bu yıl 8'incisi gerçekleştirilen Gelişen Kentler Zirvesi Erzuurum'a taşındı. Bu yıl Erzuurm'da gerçekleştirilen zirvede sektörün önemli isimleri bir araya geldi.

GYODER’in, Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile 3-4 Ekim 2017 tarihlerinde düzenleyeceği ‘Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum’; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Erzurum - Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin’in katılımıyla gerçekleştirilecek.

Sabah Gazetesi Yazarı Şefer Oğuz’un moderatörlüğünü yapacağı zirvede, Ekonomist, Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Dr. Ayhan Çelik, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KADUKA) Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen, Erkonut Yönetim Kurulu Başkanı Selami Keskin, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar’ın yanı sıra, İstanbul ve bölgede faaliyet gösteren iş dünyası ve gayrimenkul sektörünün temsilcileri, yatırımcılar ve uzmanların katılımıyla Erzurum tüm yönleriyle masaya yatırılacak.

Prof. Dr. Kerem Alkin’den ekonomiye genel bakış

Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi’nde düzenlenen zirveye konuk konuşmacı olarak katılan Ekonomist, Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, ‘Türkiye ve Erzurum ekonomisi ve gayrimenkul sektörü’ne dair değerlendirmelerini aktaracak.

Belediye başkanları bölgedeki son gelişmeleri ele alacak

Zirvenin ‘Cazibe Kentler’ başlıklı ilk oturumunda, ekonomik kalkınma amacıyla 23 ili kapsayan ‘Cazibe Merkezi Programı’na seçilen illerin belediye başkanlarından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KADUKA) Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Demirdöğen, bölgenin potansiyeli ile ilgili görüşlerini paylaşacak.

İş ve spor dünyasından Erzurum’un geleceğine bakış

‘Erzurum’un Potansiyeli ve Geleceği’ başlıklı ikinci oturumda ise Erkonut Yönetim Kurulu Başkanı Selami Keskin, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, kentin geleceğine ve yatırım potansiyeline yönelik görüşlerini anlatacak.

Erzurum Raporu kente ışık tutacak

Erkonut’un zirve sponsoru, Halk GYO’nun ana sponsor, Sabah Gazetesi’nin ana basın sponsoru olduğu zirvede, ayrıca kente ışık tutacak güncel bilgiler içeren ‘Erzurum İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu’, Eva Gayrimenkul Danışmanlık Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı ve Epos Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Yönetici Ortağı Neşecan Çekici tarafından sunulacak.