Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

GYODER'in "Güç birliği" kampanyası ile 2,6 milyar TL ciro elde edildi

GYODER'in, Emlak Konut'un "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyasına destek vermek amacıyla başlattığı "Güç birliği" kampanyası yoğun ilgi gördü.

'Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu' GYODER’in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) ekonomik büyümeye destek olmak ve sektöre ivme kazandırmak amacı ile başlattığı dev kampanya rekor satış rakamı ile tamamlandı. 1 Ağustos'ta başlatılan ve yoğun talep üzerine 15 Ekim'e kadar uzatılan ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyası ile 3 bine yakın konut ve yaklaşık 400 ofis satışı gerçekleştirildi. Kampanya kapsamında 2,6 milyar TL ciro elde edildi.

"Sektöre olan güvenin yansıması"

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “Gayrimenkul’de Güç Birliği Kampanyası, Türk milletinin ülkemize ve sektörümüze güveninin bir yansıması oldu. Gayrimenkul sektörünün sağladığı bu birliktelik ve aldığımız rekor sonuç, ülke ve sektör tarihimize geçecek niteliktedir. Sağlanan güven ortamının sürmesiyle sektör olarak yıl sonunda 2015’in satış rakamları olan 1 milyon 290 bin rakamına 2016 yıl sonunda da ulaşacağımızı öngörüyoruz” dedi.