Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hacımimi Gardens Beyoğlu'nda satışlar eylülde başlıyor

Mzes Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Beyoğlu ilçesinde konumlandıran Hacımimi Gardens Beyoğlu projesinde daire fiyatları 400 bin dolardan start veriyor.

İstanbul Avrupa Yakasının Beyoğlu ilçesinde Mzes Gayrimenkul tarafından inşa edilen Hacımimi Gardens projesinde daire fiyatları 400 bin dolardan start veriyor. Eylül 2018'de satışa çıkması beklenen proje merkezi konumu ve nitelikli olanakları ile sektörde adından sık sık bahsettirmeye başladı bile!

Hacımimi Gardens projesi Hacımimi Gardens Beyoğlu'nda daire büyüklükleri 80 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Hacımimi Gardens Beyoğlu projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 400 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçelerinden Beyoğlu’nda yükselen Hacımimi Gardens Beyoğlu projesinde toplam 32 adet konut yer alıyor.

İstanbul'un en tarihi ve turistik lokasyonlarından bir tanesi olan İstiklal Caddesi’ne 6 dakika yürüme mesafesinde inşa edilliyor. Projede konut teslimlerinin ise 32 adet konutun yanı sıra 1 adet de ticari ünite bulunuyor.

Hacımimi Gardens Beyoğlu projesinde yer alan dairelerin teslimlerinin ise Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Hacımimi Gardens Beyoğlu projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerine yer verilen Hacımimi Gardens Beyoğlu projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 80 metre ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ilk etapta 2+1 dairelerin satışına başlanması planlanıyor. Mzes Gayrimenkul Hacımimi Gardens fiyatları 400 bin dolardan başlıyor 1,5 milyon dolara kadar yükseliyor.

Hacımimi Gardens projesi;

İstiklal Caddesi'ne 6 dakika,

Galata Kulesi’ne 500 metre,

Beyoğlu’na 700 metre,

Galata Köprüsü’ne 700 metre,

Şişhane metro durağına 500 metre,

Tophane tramvay hattına 300 metre,

Alman Hastanesi’ne 900 metre,

İtalyan Konsolosluğu’na 700 metre,

İstanbul Modern’e 750 metre,

Sinagog’a 600 metre, Galata Port’a ise 550 metre uzaklıkta konumlanıyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Hacımimi Gardens projesindeki sosyal olanaklar arasında ise;

• Güevenlik
• Otopark
• Spor alanları
• Yeşil alan gibi birçok imkan yer alıyor.