Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

"Hain saldırıyı kınıyoruz"

Türk demokrasisinin 15 Temmuz Cuma gecesi karşılaştığı hain saldırı hakkında açıklama yapan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, saldırıyı lanetledi.

"Türk demokrasisi 15 Temmuz Cuma gecesi çok büyük bir darbe tehlikesi ile karşılaştı. Bu hain kalkışma siyasi liderlerimizin ve halkımızın sağlam duruşu ve demokrasiye inancıyla sonuçsuz bırakıldı" diyen Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, darbe girişimiyle alakalı olarak yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yaşanan darbe girişimine tek yürek olarak cevap vermemiz ve meydanlara çıkarak demokrasimize sahip çıkmamız, bir Türk vatandaşı olarak beni gururlandırmıştır.

15 Temmuz akşamı gördüğümüz gibi birlikte olduğumuz sürece bu ülkeye kimse zarar veremeyecektir. Gün artık birlik ve beraberlik günüdür. Ülkemizin yaşadığı bu günleri birlik ve beraberlik içinde atlatacağımızdan hiç şüphem yoktur.

Ülkesini, bayrağını ve demokrasisini korumak için canını hiçe sayarak meydanları dolduran halkımızı yürekten tebrik ederim. Bu uğurda hayatını kaybederek şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Halk iradesiyle iş başına gelen meşru hükümetimize, milli iradeyi temsil eden TBMM’ne ve devletimizin işleyişine yön veren tüm kurum ve kuruluşlara yönelik darbe girişimini kabul edilemez ve alçakça bulduğumuzu belirterek, bu düşünce ile; vatanımıza, demokrasimize ve milli irademize yönelik hain saldırıyı kınıyor ve lanetliyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a yaşadığımız süreçteki dik duruşundan dolayı şükranlarımızı sunuyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisimize ve siyasi partilerimizin liderlerine, demokrasiden yana tavır alan medya kuruluşlarına, tüm siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve iş dünyasının temsilcilerine gösterdiği kararlı duruştan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Her türlü antidemokratik süreçte devletimizin yanında olmaktan gurur duymakla birlikte her türlü fedakarlığı da halkımız gibi yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim."