Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Haldız İnşaat’tan başkentte ticari proje: Haldız Ümitköy

Haldız İnşaat tarafından 16 bin 392 metrekare alan üzerinde Ankara Ümitköy’de konumlandırılan Haldız Ümitköy projesi karma konseptte tasarlandı.

Ankara Ümitköy lokasyonunda Haldız İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılan proje karma konseptte tasarlandı. Projede 55 bin metrekare satın alınabilir alan üzerinde ofis, rezidans ve ticari alanlar yer alıyor.

Başkent Ümitköy bölgesinde büyük yankı uyandıracağının garantisini veren yeni proje Haldız Ümitköy projesinde ödeme planları, daire tipleri ve daire fiyat listesi henüz açıklanmadı. Projeye dair tüm detayların kısa sürede belli olması ve duyurulması bekleniyor.

Haldız İnşaat’ın Ankara Ümitköy’de sektöre kazandırdığı projenin çalışmaları start aldı ve tüm hızıyla devam ediyor. Yeni projesini hayata geçirmek üzere başkent tercih eden Haldız İnşaat prestijli projelerinin arasında bir yenisini daha ekleyecek. 16 bin 352 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata kazandırılan projede 55 bin metrekarelik alan satılabilir alan olarak dizayn edildi.

Ümitköy’ün yeni projesinin alt kısmında sosyal ve ticari alanlar üst katlarında ise ofis ve rezidanslar yer alacak. Modern mimaride tasarlanmış tek bloktan oluşan Haldız İnşaat’ın Haldız Ümitköy projesi başkent son dönemlerdeki en hızlı gelişim gösteren ve git gide değerlenen lokasyonlarından Ümitköy’de yükseliyor.

Yakınında birçok kamu kuruluşu, hastane, üniversite, banka, iş merkezi bulunan projede anahtar teslimlerinin ise 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Projelendirme çalışmaları tüm hızıyla devam eden prestijli projenin henüz ödeme koşulları, fiyat listesi, daire tipleri, metrekare büyüklükleri belli olmadı. Projeyle ilgili tüm detayların kısa süre içerisinde belirlenmesi ve firma tarafından kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Haldız Ümitköy projesinde sosyal alanlar, ticari birimler, ofisler ve rezidanslar olacak. İş ve yaşam merkezi bir lokasyonda hayata geçirilen proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek prim kazandıracak.