Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Haliç Rezidans’ta 630 bin TL’den başlayan 2+1 konut seçenekleri hemen teslim avantajıyla!

KRG İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının Eyüp ilçesine bağlı Alibeyköy’de konumlandırılan Haliç Rezidans projesinde konutlar hemen teslim!

Hemen teslim avantajıyla sunulan daire seçeneklerinde fiyatların 630 bin TL’den start aldığı konut projesi İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ve işlek ilçelerinden Eyüp’te hayata kazandırılıyor. KRG İnşaat tarafından Eyüp’ün Alibeyköy Mahallesi’nde hayata kazandırılan konut projesinde zengin sosyal olanaklar ve kapsamlı konut seçeneklerine yer veriliyor.

ZEMİN ALTINDA KAPALI OTOPARK KONFORU

Merkezi konumuyla dikkat çeken Haliç Rezidans Alibeyköy konut projesi 10’ar katlı 3 bloktan meydana geliyor. Her blokta kapalı otopark alanı dairelerin altında yer alıyor. Yerin altındaki kapalı otoparkıyla konforlu bir hizmet sunulan projede zemin kattaki otoparkların üzerinde dükkanlara yer veriliyor. Dükkanların üzerinde de daireler yer alıyor.

Haliç Rezidans Alibeyköy konut projesinde 2 adet 1+1 daire, 11 adet 2+1 ve 3 adet de 3+1 kat planında tasarlanan daire seçeneklerine ve toplam 16 adet de ticari birime yer veriliyor.

HALİÇ REZİDANS DAİRE FİYATLARI

Haliç Rezidans Alibeyköy projesinde yer alan konutlar hemen teslim edilebiliyor. Banka kredisi kullanılarak konut alımına uygun olan Haliç Rezidans Alibeyköy projesinde brüt büyüklüğü 100 metrekare olan 2+1 kat planındaki daire seçenekleri güncel fiyat listesine göre 630 bin TL’den start veriyor.

HALİÇ REZİDANS SOSYAL OLANAKLAR

Zengin sosyal olanakları ile de büyük beğeni toplamayı başaran konut projesinde yer alan hizmetler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • 3 katlı kapalı otopark

  • 7/24 güvenlik,

  • Kapalı devre kamera sistemi

  • Alışveriş dükkanları

  • Fitness salonu,

  • Hamam,

  • Sauna

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Çocuklar için oyun parkı