Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Halit Dumankaya, FETÖ/PDY'ye destek suçundan tutuklandı!

Aralarında Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Halit Dumankaya'nın da bulunduğu 7 kişi, FETÖ/PDY'ye destek suçundan tutuklandı.

Anadolu Örgütlü, Kaçakçılık ve Mali Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) "himmet" adı altında finansal destek sağlandığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanmaları istemiyle nöbetçi mahkemeye sevkedilen 44 kişinin akıbeti belli oldu.

Anadolu 10. Sulh Ceza Hakimliği, tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilen 44 kişiden, aralarında Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Halit Dumankaya'nın bulunduğu 7 kişiyi tutukladı.

Suç dosyası kabarık!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Halit Dumankaya'nın "Suçtan kaynaklı mal varlığını aklama" ve "Terör örgütüne finansman sağlama" suçlarını işlediğini gösterir banka hesap hareketleri, ilgili hesaplara giren çekler üzerine yazılı kurban, burs, zekat gibi ibarelerin bulunması, bir kısım çeklerin iş yapılan kişilere karşılık yapılan ödemelerden, bir kısmının bu şahısların beyanları doğrultusunda rızaları olmaksızın bağış veya yardım adı altında ciro ettirilip alıkonulması ve bu çeklerin FETÖ/PDY terör örgütüne finansman sağlamak amacıyla açılmış olan hesaplara yine bu şüphelilerden bir kısmının ciro edilerek girilmesi gibi kuvvetli suç şüphesi bulunduğu gerekçesiyle tutuklanmasına karar verdi.