Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Halk GYO ve Teknik Yapı İzmir projesinde hazırlıklar sürüyor

İzmir’in merkez ilçelerinden Alsancak’ta Halk GYO ve Teknik Yapı iş birliğinde hayata geçirilecek karma projenin ön hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin en yaşanılası şehirleri arasında yer alan İzmir’in merkez ilçelerinden Alsancak’ta Teknik Yapı ve Halk GYO ortaklığında yaşama kazandırılması planlanan karma projenin hazırlıklarına devam ediliyor.

Megakent İstanbul’da inşasına devam edilen Uluslararası Finans Merkezi projesinin de en büyük paydaşlarından biri olan Halk GYO, 2016 yılı sonunda başladığı inşaat çalışmalarında yüzde 20 inşaat seviyesine geldi bile. Sektöre kazandırılacak konut ve işyeri planlamalarının projelendirme ve inşaat çalışmalarına büyük bir hızla devam eden Halk GYO’nun İzmir Alsancak’ta hayata kazandıracağı yeni karma konseptli projesinin ön hazırlık çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

Halk GYO, 46 ve 34 katlı olmak üzere iki blok şeklinde yükselen Halk Ofis Kuleleri’nin de hızla yükselmekte olduğunu bildirdi. Projelerindeki son aşamalar hakkında önemli bilgi paylaşımlarında bulunan Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah Yetgin, Halk Ofis Kuleleri projesinin finansmanı konusunda da gayrimenkul sektörüne örnek teşkil edebilecek adımlar attıklarını söyledi.

Halk GYO ile Vakıf GYO iş birliği tarafından 2015 yılında hayata geçirdiği Sancaktepe’de yer alan Bizimtepe Aydos ile 2016 yılında Halk GYO ve Er Konut iş birliğinde Erzurum ilinde sektöre kazandırdığı Şehristan Konutları projeleri ise bulundukları bölgelerin lider markalı konut projeleri olma özelliklerini korumaya devam ediyor.

Halk GYO tarafından hayata kazandırılan konut ve ofis projelerinde teslimler de tüm hızıyla devam ediyor. Diğer taraftan Halk GYO 2018 yılının ilk yarısında net 33,2 milyon TL kara ulaştı. Şirketin tüm finans kaynaklarından elde ettiği toplam gelir ise 101 milyon TL şeklinde tespit edildi.