Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Halk GYO ve Vakıf GYO, GYODER'in kampanyasına Bizimtepe Aydos ile katılıyor

Halk GYO ve Vakıf GYO, GYODER tarafından başlatılan "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına Bizimtepe Aydos projesi ile katılıyor.

15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yaşanan başarısız darbe girişimi sonrası ülkemizin yaşamakta olduğu bu zorlu süreçte, darbe girişimin ekonomiyi olumsuz etkilemesini önlemek, Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan gayrimenkul sektörünün mevcut durumdan minimum seviyede etkilenmesini ve en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya katılan Halk GYO ve Vakıf GYO, “Ülkemizin içinde bulunduğu ve toplumun tüm kesimlerinden herkesin desteklemesi, birlik ve beraberlik içinde olması gereken bu zorlu dönemde, böyle bir kampanya içerisinde yer alarak ülkemizin değerlerine sahip çıkmak ve sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak bizleri gururlandırmaktadır” dedi.

Kampanya kapsamında; Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesinde 1 aylık süreyle sınırlı olmak üzere, liste fiyatı üzerinden yüzde 20 peşin, yüzde 10 bir yıl sonra, kalan bedelin ise 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0,7’lik vade farkı ile taksitlendirilmesi koşulları çerçevesinde satışlara başlandı.

Yüzde 90'ı peyzaja ayrıldı

Gayrimenkul sektörünün iki devi Halk GYO ve Vakıf GYO’nun, “Mutluluk evinizden başlar!” sloganıyla işbirliği yaparak yola çıktıkları Bizimtepe Aydos projesi, İstanbul’un en gözde bölgelerinden Sancaktepe’de Aydos Ormanı’nın kıyısında yükseliyor. 95 bin metrekare alan üzerinde, 13’er katlı 17 bloktan ve toplam bin 37 daireden oluşan ve 2+1, 3+1, 4+1 konut seçenekleri bulunan Bizimtepe Aydos projesi yüzde 90 peyzaj alanına sahip.

Projede; yetişkinler ve çocuklar için ayrı açık ve kapalı yüzme havuzları, bay / bayan hamam, sauna ve masaj odaları ile fitness, pilates salonları yer alıyor. Tenis kortu, basketbol, voleybol sahalarıyla bisiklet yolu, çim amfiler, çardaklar, süs havuzları ve hobi bahçelerine sahip Bizimtepe Aydos’ta, çocuklar için ise oyun alanların yanı sıra anaokulu da bulunuyor.

Sancaktepe’de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos, İstanbul Finans Merkezi’ne ve büyük ölçekli AVM’lere yakınlığı, ulaşım ağlarının merkezinde yer alması ile de dikkat çekiyor.