Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Haluk Ulusoy’un Kuşadası’ndaki oteli icradan satıldı

Haluk Ulusoy’un Kuşadası’ndaki Fantasia Hotel Deluxe isimli oteli icradan satıldı. Otel, 75 milyon TL ile tek teklif veren Garanti Bankası’nın oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un sahip olduğu Kuşadası’ndaki 5 yıldızlı otel icradan satıldı. Hürriyet’teki habere göre 102 milyon TL’ye satışa çıkarılan Fantasia Hotel Deluxe, 75 milyon TL’ye Garanti Bankası’nın oldu.

333 ODALI LÜKS OTEL

1989 yılında Kuşadası’nın Yavansu Mahallesi’nde denize sıfır olarak inşa edilen Fantasia Hotel Deluxe, 22 bin 417 metrekare üzerine kurulu. 6 bin metrekarelik yeşil alanın yer aldığı Fantasia Hotel Deluxe’ta 292 adet standart oda, 14 adet suit oda ve 15 adet aile odası olmak üzere toplam 333 oda ve iki kral dairesi bulunuyor.

8 katlı tesiste ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı, banana, deniz bisikleti, jetski, katamaran, yelkenli faaliyetleri, paraşüt, dalgıçlık okulu gibi aktivite alanları yer alıyor. Otelde jakuzi, masaj hizmetleri, doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market, disco, bar, TV, küvet, kablosuz internet ve oda kasası ile oda hizmeti gibi hizmetler de sunuluyor.

TEK TEKLİFİ GARANTİ BANKASI VERDİ

Fantasia Hotel Deluxe, Ulusoy grubuna ait enerji şirketinin borcu nedeniyle icradan satışa sunuldu. Otel, tek teklifi veren Garanti Bankası’nın oldu. Haluk Ulusoy, satış işlemini takip etti. Satış işlemi sırasında yoğun güvenlik önlemleri alındı. Gazeteciler ise salona kabul edilmedi.