Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Harmony Towers’ta yeni yıla özel bin 900 TL taksitle ev sahibi olun

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde konumlandırılan Eroğlu Gayrimenkul projesi Harmony Towers’ta ayda bin 900 TL taksitle konut sahibi olabilirsiniz.

Bursa’nın en hızlı gelişen ve yenilenen ilçelerinden Nilüfer’de hayata geçirilen Harmony Towers projesinde ayda bin 900 TL ödeyerek konut sahibi olabilirsiniz. üstelik projedeki konutlar teslime hazır halde.

Harmony Towers’ta yer alan konutlar ayda bin 900 TL taksit 0 peşinat seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor. Yeni yılda hayallerini ertelemek istemeyenlerin tercihini oluşturan proje, aynı zamanda hemen teslim ayrıcalığı da sağlıyor.

Her türlü ihtiyaca cevap veren, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Sosyal donatılarıyla hayatı daha renkli kılıyor

Harmony Towers, 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları sunuyor. Çevreye duyarlılığıyla da ön plana çıkan Harmony Towers’da, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor; otomatik sulama ve damlama sistemleri bulunuyor.

Bursa’daki tek özel çarşı Harmony Towers’ta

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliği de taşıyor. Proje sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları Bursa şehri için de bir değer olarak öne çıkıyor.