Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Has Delta İncirli Bahçelievler’de yükseliyor

Delta Proje İnşaat güvencesiyle hayata kazandırılan Has Delta İncirli İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından Bahçelievler’de yükseliyor.

Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi ilçelerinden Bahçelievler’de yükselen Has Delta İncirli projesi karma konseptte Delta Proje İnşaat tarafından sektöre kazandırılıyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konutlara yer verilen projede konut teslimlerinin ise Ocak 019 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Geniş bir seçenek skalası sunan proje bulunduğu konum itibariyle yatırımcı ve oturumcudan büyük ilgi görüyor.

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Bahçelievler’de yer alan Coca Cola fabrikasının arazisi üzerinde konumlandırılan proje 13 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Delta Proje İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen projede 2 tanesi 5 katlı 2 tanesi 6 katlı olmak üzere toplam 4 tane konut bloğu ve 1 adet de 6 katlı otel bloğu bulunuyor.

Hem otel hem de konut projesi olarak karma konseptte yaşama kazandırılan Has Delta İncirli projesinde 130 oda ve 260 yatak bulunuyor. 96 adet konut ve 50 adet dükkâna yer verilen projede 2+1’den 4+1’e kadar konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Fiyat listesinin ve ödeme planlarının henüz belirlenmediği projede detayların kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Projeye dair tüm detayları Emlak Gündem’den öğrenebilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler ilçesinde E-5 karayolunda konumlanan Has Delta İncirli projesi Özel JFK Hastanesi’nin hemen karşısında yükseliyor.
Geniş sosyal olanakları ile dikkat çeken Has Delta İncirli konut ve otel projesi merkezi konumu ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görüyor.

YB İnşaat Has Delta İncirli konut ve otel projesinin sosyal olanakları ise şöyle sıralanıyor:

• Otopark
• Güvenlik
• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Cafe
• Spor alanları
• Sauna
• Yürüyüş alanları