Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

‘Hasbahçe Evleri’ konut fiyatları 479 bin TL’den satış sunuldu

GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA işbirliğiyle yapımına başlanan Hasbahçe Evleri projesi 2 blok halinde 119 daireden oluşuyor.

İstanbul ulaşımı açısından son derece iyi bir konumda inşa edilen Hasbahçe Evleri’ndeki tüm daireler 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Daireler brüt 105, net ise 75 metrekare büyüklüğe sahip. Toplamda 16 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA imzası taşıyor.

En düşük konut fiyatı 479 bin TL’den başlıyor

Bulunduğu konum itibariyle İstanbul’un en avantajlı bölgelerinden biri olan Kağıthane’de inşa edilen Hasbahçe Evleri, 479 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projedeki tüm daireler 2+1 şeklinde tasarlanırken, her konutun penceresinden şehir ve koru manzarasını izlemek mümkün. Projenin 2 bin metrekaresinin 500’ü peyzaj alanı olarak ayrıldı.

Hasbahçe Evleri bağlantı yolları üzerinde bulunuyor

Hasbahçe Kağıthane Evleri, Büyükdere aksı üzerinde oluşturulan bağlantı yolları, Taksim-Maslak metro hattına bağlanan Mecidiyeköy-Kağıthane metro hattı, Kağıthane Beşiktaş Tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktasına kısa sürede ulaşmaya imkan sağlıyor. Avrupa standartlarına göre tasarlanmış olan proje, özel bir koru ve göl manzarasına sahip. Hasbahçe Evleri'nin temeli 1 Nisan Cumartesi günü düzenlenen törenle atıldı.