Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Hasbahçe Evleri’nde 120 ay 0.98 faiz fırsatı

İstanbul Kağıthane’de yükselen Hasbahçe Evleri’nde 2+1 fiyatları 675 bin TL’den başlıyor. Projede 120 ay için 0.98 vade farkı imkanı sunuluyor.

Hasbahçe Evleri projesi, GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçiriliyor. Tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı Hasbahçe Evleri’nde fiyatlar 675 bin TL’den başlıyor. Hasbahçe Evleri’nde yer alan konutların teslimleri ise Aralık 2018’de yapılacak.

119 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Bin 800 metrekare üzerinde yükselen Hasbahçe Evleri; tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı 119 adet konuttan meydana geliyor. Hasbahçe Evleri’nde yer alan 2+1 dairelerin büyüklüğü brüt 105 metrekare olarak tasarlandı.

HASBAHÇE EVLERİ FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Hasbahçe Evleri’nde yer alan 2+1 konutların fiyatları 675 bin TL’den başlıyor. Yüzde 10 indirimin uygulandığı Hasbahçe Evleri’nde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Hasbahçe Evleri’nde yer almak isteyenlere banka kredisiz ve kefilsiz 120 ay 0.98 vade farkı imkanı sunuluyor.

Hasbahçe Evleri’nde yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2018 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA ÖN PLANDA

Hasbahçe Evleri projesi, 2 blokta 120 konuttan meydana geliyor. 500 metrekarenin peyzaj alanlarına ayrıldığı Hasbahçe Evleri’nde yer alacak olan konut sakinlerine şehir, koru ve göl manzarası sunuluyor. Tamamı balkonlu olarak tasarlanan konutların yer aldığı Hasbahçe Evleri; Büyükdere aksı üzerinde oluşturulan bağlantı yolları, Taksim-Maslak metro hattına bağlanan Mecidiyeköy-Kağıthane metro hattı, Kağıthane Beşiktaş Tüneli ve Avrupa Yakası bağlantı noktalarına yakın mesafede yükseliyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2018’de yapılacağı Hasbahçe Evleri’nde sunulan olanaklar şöyle:

  • Fitness merkezi
  • Sauna
  • Çocuk oyun alanları
  • Yürüyüş parkuru
  • Yeşil alan
  • Otopark
  • Güvenlik